Součastní Členové

Michal Žiga(*1964)Michal Žiga

Začal hrát na kytaru, protože Milan Brzák hrál na kytaru. A to od svých 14ti let. První písnička, kterou zvládl byla Holubí dům. Učil se u spolužáka ve sklepě. Hrál po hospodách a táboráků. Skládat začal na vojně, kde objevil na kotelně starou kytaru. Později si tam nechal poslat svou. Skládá texty a také melodie Po příchodu z vojny se dává dohromady s Milanem Brzákem. Člen kapely od roku 1987.
Milan Brzák (*1963)Milan Brzák

Jeho nasměrování ke kytaře ovlivnil jeho starší bratr, který rovněž hrál na kytaru. Hrát začal někdy ve 13. letech, nejprve kvůli holkám. Zprvu to bylo jen v hospodě u stolu pro kamarády a u táboráku. Nejprve hrál sám, později se svým kamarádem z dětství. Skládá už od 16 let a to výhradně texty. Po vojně začíná vystupovat jako host na zábavách a diskotékách(ne v dnešním slova smyslu) Členem kapely od roku 1987 do dneška

Bývalí členové

Robert Rudlof (*1964-†1992)Rudolf Robert

Už od puberty hrál v amatérských kapelách na kytaru. Blázen do zvučení, vlastnil vynikající zvukovou aparaturu. Inicioval nahrávání desek Žibru. Nahrávalo se na půdě Národního domu v Hostinném. Podílel se zvukově na ozvučování koncertů, při nahrávání desek. Svými kontakty pomohl k dohrávání dalších nástrojů. Bez něho by nikdy nevyšla naše jediná vinylová deska v nákladu 600 ks . Členem kapely 1987-1992. V roce 1992 tragicky umírá.
Otakar Grund (*1945-†2011)Otakar Grund

Bubeník swingových kapel. Od roku 1992 převzal zvukařský pult. a zvučil nás dlouhých 19 let.. Byl náš řidič. V jistých etapách existence ŽIBRu hrál na bicí.

(c) ŽIBR